Vestavěné skříně na míru

Co si představujeme pod pojmem vestavěná skříň?

Vestavěná skříň je vysoce estetický a praktický způsob úložného prostoru s individuálním přizpůsobením se nárokům uživatele. Může tedy sloužit jako úložný prostor pro vše, co potřebujeme v domácnosti uložit, uskladnit či jen schovat. Nejběžnějším využitím jsou šatní skříně, tedy ty, které slouží k ukládání všeho oblečení od šatů až po boty. S dalším velmi častým využitím se setkáváme při ukládání potravin, předmětů na údržbu bytu, nářadí, nebo hraček. Skříně vyrábíme i do pracoven a dětských či obývacích pokojů. Ať už plánujete ukládat do skříně cokoli, důležité je, že právě Vaše představa je naší silnou stránkou. Z pohledu designu a dotvoření interiéru prošly vestavěné skříně za poslední roky velkým vývojem. Použitím nejrůznějších povrchů můžete skříň sjednotit s celkovým laděním interiéru a vytvořit jeden harmonický celek. Nebo naopak - na tento kus nábytku upozornit tak, aby svým vzhledem a jedinečností dominoval celému prostoru. Těchto zásad jsem si vědomi a naši poradci se v designových trendech velmi dobře orientují. Neodmyslitelnou součástí naší práce je nabízet vám pestrou paletu materiálů a povrchů. V tomto ohledu jsme vždy několik kroků napřed a neustále přinášíme novinky a inovace i v této oblasti.

Detaily vestavěné skříně

Usazení horní kolejnice

Usazení horní kolejnice

Usazení horní kolejnice je třeba posunout o ABS hranu dorazové lišty, případně o ABS hranu bočnice vestavěné skříně

Usazení spodní kolejnice

Při otevřeném profilu je usazení spodní kolejnice vzdáleno 1,6 cm od okraje vestavěné skříně.
Při zavřeném profilu je usazení spodní kolejnice vzdáleno 1,8 cm od okraje vestavěné skříně.

Usazení spodní kolejnice
Spojení polic

Spojení polic vestavěné skříně

Spojení polic vestavěné skříně pomocí táhla a excentru - pevné police

Regulovatelné police na podpěrky

Regulovatelné police vestavěné skříně na podpěrky

Regulovatelné police
Vestavěná skříň nemá zadní stěnu

Vestavěná skříň nemá zadní stěnu

Výsuvný věšák ve vestavěné skříni

Výsuvný věšák ve vestavěné skříni se dodává na 25-48 cm vnitřní hloubky vestavěné skříně

Výsuvný věšák
Šatní tyč

Šatní tyč ve vestavěné skříni

Šatní tyč ve vestavěné skříni se dodává do 48 cm vnitřní hloubky vestavěné skříně

Kontejnerové vlysy ve vestavěné skříni

Kontejnerové vlysy se montují na boky kontejnerů o rozměru 2 x 5 cm a slouží k bezproblémovému otevírání šuplíků vestavěné skříně

Kontejnerové vlysy
Ukázka smontovaného kontejneru

Ukázka kontejneru ve vestavěné skříni

Ukázka hotového smontovaného kontejneru ve vestavěné skříni

Vestavěná skříň nemá dno

Vestavěná skříň nemá dno ve všech částech

Dno ve vestavěné skříni
Ukotvení skříňe do stěny

Ukotvení vestavěné skříňe do stěny

Z bezpečnostních důvodů je třeba vestavěnou skříň ukotvit do stěny

Vestavěné skříně se často spojují s představou skříně s posuvnými dveřmi.

Ano, posuvné dveře jsou nejčastějším řešením, ale zdaleka ne jediným. Každý úložný prostor vytvořený na základě Vašich ergonomických požadavků, který je přizpůsoben typologii interiéru a je s ním spojen, můžeme označit za vestavěnou skříň. V našem portfoliu si může každý bez omezení vybrat, jakým způsobem bude své nápady realizovat.

Takže? Není skříň jako skříň.

Na trhu je obrovské množství takzvaných klasických (hotových) skříní, avšak po zvážení všech racionálních důvodů se hodnocení obrací ve prospěch vestavěných skříní, a to především proto, že každá vestavěná skříň je originálním dílem. Nestane se Vám tak, že stejnou skříň bude mít například Váš soused. Celá vestavěná skříň je přizpůsobená Vašim potřebám. Každá polička, výška a dosah šatní tyče i hloubka zásuvky záleží pouze na Vás. Je tak maximálně využitý celý prostor skříně. Vnitřek není nijak omezený. Skříň je přesně zabudovaná do Vašeho prostoru. Nevznikají tak žádné mezery, kde by sedal prach. Jelikož je vestavěná skříň konstrukčně spojena s interiérem, nepotřebuje například zadní stěnu, stropní desku a někdy ani bočnice. Tyto cenové úlevy jsou pak promítnuty do nadstandardu ostatních prvků, jako je výsuvné kování s doživotní zárukou, vysoce kvalitní strojové opracování a lepení hran pod vysokým tlakem. Takové jsou naše skříně. Vyrobené s citem a odpovědností. Skříně, pod které se jako autoři rádi podepíšeme.