Posuvné dveře

Přední posuvný systém nejen pro vestavěnou skříň

Posuvné dveře nejen pro vestavěnou skříň

Už starověcí Číňané a Japonci věděli, že posuvné dveře představují tu nejlepší volbu členění interiéru. Posuvné dveře oproti klasickým otevíracím dveřím nezabírají v prostoru tolik místa a zároveň umožňují propojení pokojů v interiéru, aniž by narušovaly jeho kontinuitu. Systém posuvných dveří, který nabízíme, má široké uplatnění. Posuvné dveře mohou oddělovat místnost za účelem vytvoření soukromí, ale zároveň mohou rozdělit větší prostor na dva menší celky.

Přední posuvný systém představuje tu nejlepší volbu

K dispozici jsou posuvné dveře jednokřídlé nebo vícekřídlé. V závislosti na tom, jaký prostor třeba uzavřít, nebo dělit, vám variabilně navrhneme šířku a nejvhodnější řešení. Vícekřídlé posuvné dveře se mohou například posouvat mezi sebou po dvou kolejích nebo podél stěny, přičemž případné vypínače světel netvoří žádnou překážku. Každé dveře mohou být svým vzhledem originální. Jste to právě Vy, kdo si kombinací různých materiálů vytváří design. Sami si podle své fantazie určíte proporce a barevné variace. Rozhodnete tak, zda bude skříň v interiéru dominovat svou extravagancí, nebo harmonicky doplní celek. Někdy však potřebujeme prostor oddělit jen opticky s podmínkou zachovat a vnímat jeho hloubku. Použitím různých skel i transparentních výplní dokážeme posuvné dveře navrhnout tak, aby propouštěly světlo a přitom zachovaly soukromí v jednotlivých zónách. V opačném případě posuvné dveře s neprůhlednou výplní respektují soukromí uzavřeného prostoru. Na výběr je tak opravdu velké množství řešení.

Posuvné dveře vyrobené od nás jednoznačně vycházejí z tradičního řešení a z moudrosti předků. Přitom jsou vyráběny z nejmodernějších materiálů a pomocí nejmodernějších technologií. Posuvné dveře mají spodní kolejničku vyrobenou z tvrzeného eloxovaného hliníku, takže ani dlouholeté opakované zatěžování nezpůsobí opotřebení. Formátování výplní na plnoautomatických výrobních linkách je jedno velké technologické divadlo. Jeho součástí je profesionální ruční skládání a individuální kontrola každého vyrobeného kusu. Právě toto jsou atributy, které nám umožňují nabídnout Vám nadstandardní záruku! Ať už se rozhodnete pořídit posuvné dveře do vestavěné skříně nebo samostatně, neprohloupíte. Volba posuvných dveří od nás Vám přinese dlouhodobou spokojenost při užívání a v neposlední řadě ušetří Vaše peníze.